Ostim Gayrimenkul

Misyonumuz

Ostim ortaklarının ve Ostim Bölgesinde gayrimenkulü bulunan bireylerin kiralama, satış ve takip işlerini Ostim’in müşterek menfaatleri doğrultusunda yapmak, Ostim için en yüksek katma değeri üretecek gayrimenkul yönetimini gerçekleştirmek.

Vizyonumuz

Ostim genelindeki gayrimenkul piyasasında fiyat istikrarını oluşturmak, gayrimenkullerin sürekli yönetimini sağlamak, piyasa belirleyicisi olmak, müşterilerin doğru bilgilendirilmesini sağlamak, piyasada Ostim’in marka değerini yükseltici ve güvene dayalı hizmet vererek kar merkezi olarak çalışmak.

Faaliyet alanlarımız
- Kiralama,
- Kira takibi,
- Alım – Satım işlerine aracılık hizmetleri,
- Piyasa belirleme ve eksperlik hizmetleri,
- Site yönetimi

OSTİM Gayrimenkul, özellikle Ostim Organize Sanayi Bölgesi içerisinde Ostim ortaklarına ait olan gayrimenkullerin işletmecilik faaliyetlerini yürütmektedir. Bu kapsamda kiralayanın talepleri, gayrimenkulün durumu ve konumu dikkate alınarak nitelikli kiracı temin etme, kiralama işlemleri, kiracı mal sahibi ilişkileri, tahsilat, hukuki işlemler dahil her türlü aşamada kiralama faaliyetleri yerine getirilmektedir.

Aynı zamanda Bölgemizde yer alan arsa, atölye ve ticaret merkezlerinin pazarlanması konusunda çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Gayrimenkul sahibi kişilerin ve alıcıların mağdur edilmemesi için fiyat politikasına büyük önem verilmektedir. Hem alıcı ve hem de satıcının kesinlikle bilgilendirildikleri ve razı oldukları şekil ve şartlarla Ostim güvencesi altında satış faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca, bölge içerisinde proje üreterek, ihtiyaç sahiplerinin isteklerine uygun nitelikte gayrimenkul üretilebilmesi için arsa bulunmakta, üzerine bina yaptırılması sağlanmaktadır.

OSTİM Gayrımenkul etkinlikleri çerçevesinde Ostim ve civarındaki gayrimenkullerin değerlendirilmesi hususunda Ostim ortaklarına ve dışarıdan gelen müşterilerimize teknik, idari, fiyatlandırma ve diğer gayrimenkul konularında ücretsiz danışmanlık yapılmakta ve bilgi verilmektedir.

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Ostim Gayrimenkul'e Aittir